FUTURE NET KAZANÇ YOLLARI

FUTURE NET KAZANÇ YOLLARI

Futurenet Sosyal Paylaşım Kazanç Sistemi

FACEBOOK BENZERİ PARA KAZANDIRAN BİR SOSYAL PAYLAŞIM AĞI….
Para Kazanabileceğiniz yeni sosyal paylaşım platformu…
Şöyle düşünebilirsiniz !! Facebook Sitesi yeni açılıyor olsun ve sen ilk üyelerinden birisi ol,                                                                   sonra 500 milyon kişiden pek çoğu senin alt ekiplerini oluştursun ve
sana para kazandırıyor olsun.
Nasıl harika görünüyor değil mi ? 
                                           FUTURENET “”GeleceğinNeti”   anlamına gelmektedir.

İsterseniz ücretsiz kayıt olun.Paylaşım,yorum, beğenme yaptıkça ve arkadaşlık listesi                                                                     çoğaldıkça  kazanç yapın yada isteğinize bağlı olarak 10 $ lık yatırımla hemen network                                                                     kısmından hızlı kazanmaya başlayın.

Future Net gelirleri  6 Farklı pazarlama planları ile oluşmaktadır.
Sadece 10 $ ödeme yaparak …Ve aylık maliyeti olmadan…                                                                                                                         Sürekli sürdürülebilir kazanç planıyla…
1. Sosyal Medya Bonusu
2. Multimedya Bonusu
3. Arkadaşlık Bonusu
4. Eşleştirme Gelirleri
5. Unilevel Bonusu
6. Yeni Pozisyon Bonusu     kazanacaksınız.
FİRMA ALMANYA DA KURULMUŞ, ÇOK CİDDİ DİSİPLİNLE ÇALIŞMALARA DEVAM
ETMEKTEDİR.
Dünya'da belki  ilk kez bir şirket kurulur kurulmaz Türkçe Dil seçeneğini eklemiş bulunmaktadır.
Türkiye, bu şirket için çok önemli ve en kısa zamanda Türkçe İş sunumları ve
dokümanları olacaktır.
BURADAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ :   https://erolkoca.fn.xyz
                                                   
                                                 TANITIM VİDEOSU
                                           
                                           BU SİSTEMDEN KAZANMA YÖNTEMLERİ
 

1- BEĞEN PAYLAŞ : FACEBOOK VE BENZERİ SOSYAL PLATFORMLARI KULLANDIĞINIZ GİBİ AYNI ŞEKİLDE BURADA DA PAYLAŞIM,YORUM,BEĞENİ,ARKADAŞLIK VS.AKTİVİTELERDEN GÜNLÜK KAZANIM YAPARSINIZ.ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK BU KAZANCA DAHİL OLABİLİRSİNİZ..

2- SİSTEM DE AYRICA NETWORK OLUŞUMUNDAN DOĞAN KAZANCINIZ VARDIR .BU BÖLÜME DAHİL OLABİLMEK İÇİN BİR DEFAYA  MAHSUS OLMAK ÜZERE 10 $ YATIRMALISINIZ.BU NETWORK 3X5 MATRİX ŞEKLİN DE VE 6 ETAPTAN OLUŞMAKTADIR.BU İLK SIRADA 3 KİŞİ,DİĞER SIRALARDA DA ÇARPANLARI OLARAK 5 DERİNLİKTE SONLANMASI DEMEKTİR.

HER SIRADAN % OLARAK KAZANCINIZ RESİM DE GÖRÜNMEKTEDİR.DİĞER ETAPLARA GEÇİLDİKÇE KAZANCINIZ KATLANARAK ARTAR.

3- MATCHING BONUS : SİSTEME KENDİ LİNKİNİZLE DİREK OLARAK KAZANDIRDIĞINIZ KİŞİLERDEN KAYIT ADETİNE GÖRE EŞLEŞTİRME BONUSU ALIRSINIZ. BU NE DEMEKTİR O GETİRDİĞİNİZ KİŞİ NE KADAR KAZANÇ YAPARSA, %100 E VARAN ORANLARDA AYNISINI SİZE DE ÖDEMESİ DEMEKTİR.SİSTEMİN İÇİNDE Kİ EN KIYMETLİ BONUSLARDAN BİRİSİDİR.

4- UNILEVER BONUS : BAHSETTİĞİMİZ NETWORK (MATRİX) KURGUSU 5 DERİNLİKTE BİTER VE BİR SONRAKİ ETABA GEÇER, FAKAT UNILEVER BONUS KAZANIMLARI BU ETAPLARIN DEVAMI OLAN 6-7-8-9 VE 10. DERİNLİKLERDEN % OLARAK KAZANCA DEVAM ETMENİZİ SAĞLAR.ÇOK YÜKSEK KAZANÇ ELDE EDECEĞİNİZ BONUSTUR.

5- MULTI MEDYA BONUSU : BU BONUSTA İSE KENDİNİZE AİT MÜZİK,RESİM,VİDEO,ŞİİR,KİTAP VS. ESERLERİNİZİ SİSTEME YÜKLERSİNİZ VE BU ESERLERİN İZLENMESİ,İNDİRİLMESİ GİBİ DURUMLARDA MEDYA PUANLARI KAZANIRSINIZ VE BUNLARIN NAKİT OLARAK KARŞILIĞI VARDIR, BURADAN DA CİDDİ BİR KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.BU UYGULAMA HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR.

6- YENİ POZİSYON BONUSU : AYRICA SİSTEM MATRİX AĞINIZ DOLARKEN BİR YANDAN DA YENİ BİR POZİSYON İÇİN PARA AKTARMAKTADIR VE RAKAM TAMAMLANINCA YENİ BİR POZİSYONUNUZ, DOLAYISIYLE YENİ BİR KAZANÇ HATTINIZ DAHA AÇILMIŞ OLUR.BU ŞEKİL DE SİSTEM HİÇ KESİNTİYE UĞRAMADAN DEVAMLI İŞLER.

BU KADAR KAZANCI BİR ARADA BARINDIRAN,ÜSTELİK BUNU SOSYAL MEDYAYA UYARLAYAN BU SİSTEM DE YERİNİZİ ALIN,ALDIYSANIZ BİRAZ FEDAKARLIKLA 10 $ LIK MİNİK YATIRIMI YAPARAK UFKUNUZU AÇINIZ.
BU LİNKTEN KAYIT GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ      :     https://erolkoca.fn.xyz

FUTURENET FUTUREADPRO VE FUTUROCOİN NEDİR NE İŞ YAPAR ?

FutureNet şirketi 2012 yılında iki sahip tarafından kuruldu: Roman Ziemian ve Stephan Morgenstern . Sahipler hem iş hem de pazarlamada uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olduklarından hala başarıyla genişletiyorlar. FutureNet, Polonya’dan faaliyete geçti, ancak genel merkezi Wroclaw, Varşova, ABD, Brezilya, İngiltere, Almanya, Ukrayna, Hindistan, Malezya, Filipinler, Rusya, Hong Kong, Vietnam gibi dünyanın diğer bölgelerinde bulunuyor ve yenileri hala oluşturuluyor. Şu anda, şirket Dubai’de FutureNet LLC, Abdulla AL Fahed-4, Ofis No. 210, Al Quisais ikinci, Birleşik Arap Emirlikleri’nin sermayesi 50.000 ABD doları ve 781893 sayılı sicilde girmiştir.

 Selamün Aleyküm hayırlı hünler arkadaşlar size 4 yıldır kesintisiz hizmet veren dürüst kaya gibi sağlam kazanç sistemi olan Futurenet sistemi hakkında detaylı bilgiler vereceğim.

İster pasif kazanç olarak kazanabileceğiniz isterseniz de muhteşem network kazanç planı ile de network yaparak kazanç elde edebileceğiniz bir sistemdir.

FutureNet 2012 yazında kuruldu. 01.11.2014 tarihinde çevrimiçi başlatıldı. Şimdi, piyasada 4 yılı aşkın bir süredir çok başarılıydık. FutureNet, 190’dan fazla ülkede 1 milyondan fazla üyeye sahiptir. FutureNet ile her erkeği ve kadını küresel olarak para kazanma imkânı sunuyoruz. FutureNet 2017’de FuturoCoin’i piyasaya sürdü. Böylelikle biz, kendi paralarıyla ilk Sosyal Medya platformuyuz.

Yenilikçi iletişim araç ve ürünleri sunan insanlara global olarak çevrimiçi potansiyellerini en iyi şekilde kullanma olanağı sunan ilk sosyal platformu geliştiriyoruz. Biz piyasadaki en yenilikçi sosyal platformuz. FutureNet, mali hedeflerinizin gerçekleştirilmesi için sürekli yeni ürünler ve yaratıcı çözümler tedarik ediyor.

»Çalışmaya başladığımız tutku. »Profesyonellik, gelişme ve mükemmeliyetçilik. »Yeni ve daha iyi çözümler için sürekli arama. »İş ortaklarının, müşterilerin iş arkadaşlarıyla iletişimi açın. »İşbirliği ve güven. »Dürüstlük ve güvenilirlik. Değerlerimiz FutureNet’in tahrik motorudur. Online işte son yılların en büyük keşfi olan şirket.

Şimdi Sizlere Kazanç planlarını yukarı da paylaşmış olduğum Futurenet’te yapacağımız 3 farklı işten bahsetmem gerekirse;

1-Futurenet Sosyal Medya

Futurenet bir sosyal medya platformun da tıp ki kullanmış olduğumuz facebook twitter vs. gibi Futurenet’te bunların aksine yapmış olduklarınızdan para kazanma imkânınız var.

2-FuturenetAdpro(paket sistemi)

Özellikle yeni üye arkadaşlar şunu bilmelidir 50$ reklam paketinin günlük getirisi yaklaşık %1 dir 10$’lık reklam paketinin günlük getirisi yaklaşık %0,75 dir.

Bu oranlar yaklaşık değerlerdir ve şirketin günlük kar marjına göre değişir bazen %1 olmayıp %0.95’lerde olabilir. Sonuçta sizin 50$’lık reklam paketiniz 60$ kazandırana kadar çalışır. Gün olarak hesapladığınızda 120 gün ortalama bir gündür ve bu zaman dilimi 24 saati kaçırdığınız durumlar veya sunucu da olası birkaç saatlik çalışma gibi durumlar hatta günlük kazancın %1 in altına düşmesi gibi nedenlerden dolayı 120 günden daha fazla olabilir bunu bilmenizde fayda var.

Diğer şirketlerde olduğu gibi sabit gelir yoktur zaten olsaydı bunun adı açıkça faiz olurdu ve fazla kazanç veren şirketleri son birkaç yılda hepimiz çok gördüğümüz gibi birçoğumuzda hala kaybettiğimiz paraların açığını kapatmaya çalışıyoruz.

4 yıldır online olarak çalışan futurenet şirketinin 2016 nisan ayında başlattığı futureadpro gerçekten para kazanmak için yatırım yapanlar ve yaptıranlar 2 yılda neler kazandı bundan sonra neler kazanır az çok hepimiz öğrenmiş olduk.

Diğer şirketlere büyük risk alarak yatırım yaparken tanımış olduğumuz şansı keşke bu şirkete de verip 10-15 paket yatırımla sabit kalmak yerine biraz daha şartları zorlayarak yatırımımızı yapmış olsak katlamanın gücünü de ekleyince ortaya çıkan kazançlar başka şirketlere ihtiyacınızın olmadığını size göstermiş olacaktır.

10-15 paketle başlayıp ekip çalışması da yapmayacaksa ve 1 ay dolmadan yatırdığım anaparamı kurtarayım düşüncesinde olanlar varsa lütfen söyleyin hiç başlamasınlar. Çünkü erken para çekimine giriştiği için kazandığı para kendisini tatmin etmeyecektir.

Ekip çalışması düşünmeyen bir kişi bana göre izlemesi gereken yol en az 30-40 reklam paketi ile başlamalı ve kesinlikle en az 5-6 ay sabırlı olarak hesabını katlamanın gücünü kullanarak büyütmelidir. Sonrasın da ise %20(para çekimi), %80(yatırım) kuralı ile hesabını öldürmeden devamlılığı sağlayacak şekilde para çekimi yapmalıdır. Bunları uygulayanlar futurenet şirketi var oldukça para çekmeye devam ederler.

Reklam izleme şu şekildedir 10 reklam izlediğiniz andan itibaren 24 saat hesap aktif olur ve reklam paketleriniz her 15 dakika aralıklarla size kazanç verir. 24 saati geçirdiğiniz anda sarı renkli uyarı yazısını görürsünüz ve siz reklam izleyene kadar paketleriniz kazanç ödemesi durur, siz reklam izlediğiniz anda devreye girer ve kaldığı yerden ödeme yapmaya devam eder.

Ekip kazançlarını alabilmek için menülerden durumum menüsündeki pozisyon durumundan size uygun olanı ödemiş olmalı ve en az 1 adet 50$ lık reklam paketiniz olması gerekmektedir. Pozisyon durumu ödemesini reklam hesabı cüzdanından ödeyebilirsiniz

15 gün boyunca reklam izlememiş iseniz aktif reklam paketiniz olsa bile ekip kazançlarınızı alamazsınız. Reklam izledikten sonra yeni kazançları almaya başlarsınız.

Her ne iş yaparsanız yapın hangi şirketle çalışırsanız çalışın ama naçizane önerim mutlaka futureadproda bir kazancınız olsun sıcak nakit para ihtiyacınız için bu fırsatı değerlendirin.

3-Futurocoin (1 Şubatta Başladı)

Futurocoin uzun yıllar süren arge çalışmasının ardından 2018 yılı Şubat ayın da mining paket satışları başlayacak olup, Dash coin alt yapısıyla üretilen bir coindir. Yapilan üretim önce bir havuz da toplanacak daha sonra paketimize göre belirli oranlarla DAKİKALIK olarak cüzdanlarımıza yansıyacaktır. Toplamın da 100 milyon üretilecek olan bu coinin yüzde 30’u üretilmiş durum da, %70 ise planlara göre 10 yıldan uzun bir süre de üretilecektir. Açik kodla üretilecek bu coinin kodlarını alarak kendi DASH mining cihazlarımızla üretebileceğiz. Kendi blockchaini, kendi borsasi ve Yobit borsasın da başlayıp 1 Martta ise Piyasa.net de devam edecek olup, Bittrex Poloniex Etherdelta Bitfinex gibi birçok borsa ile de görüşmeleri devam etmektedir. Borsalarda Bitcoin Etherium Dash Litecoin Euro vs. Dolar gibi birçok coin ve para birimi ile change imkani olacaktir. Hedefleri dünya kripto para sektöründe 2.siraya yerleşmektir. Futurenetin kendi 2.100.000 milyon kullanıcısında göz önünde bulundurursak böyle fırsatlar karsımıza 100 yılda bir çıkar.

Futurenet videolar: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPclQlA32eB0nQEU0t7jc_Wbiy33NlEgy

BU LİNKTEN KAYIT GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ      :     https://erolkoca.fn.xyz

 

Comments are closed.

%d bloggers like this: